Новини » Світ 13 жовтня, 2018, 7:15
Невзоров постібався з ГРУ: Дуже героїчна установа перетворилася в пекельно смішний мем

Фактичний провал співробітників Головного управління Генерального штабу Збройних сил РФ, уявних «Руслана Боширова» і «Олександра Петрова», які в Британії намагалися отруїти побіжного екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, перетворив російську розвідслужбу на посміховисько.

Про це відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров розповів в ефірі радіо «Ехо Москви», – повідомляє segodnya.

Отправители Скрипаля / Фото: AFP

«Взагалі, Росія продовжує стібатись з ГРУ. Колись ця, здавалося дуже героїчною установа тепер перетворилася в такий пекельно смішний мем. Зрозуміло, що керівництву доведеться міняти мем, доведеться міняти назву хоча б для того, щоб не загриміти за пропаганду гомосексуалізму. Іншого виходу немає. Але треба сказати, що ГРУ не звикати», – іронізує публіцист.

Він пояснив, що організація, яка зараз називається Головним управлінням ГШ ЗС РФ, змінила багато назв і пережила незліченну кількість трансформацій. Вона була 4-м управлінням штабу РККА, потім – Комітетом інформації, який об’єднав в одній структурі військову і політичну (розвідка МДБ СРСР) розвідслужби, а також Головним Развідуправлінням (ГРУ) Генштабу ЗС СРСР.

«У них було дуже багато назв. Я нагадую, що ГРУ колись було створено спеціально на зло Службі зовнішньої розвідки і регулярно відтягувало у Зовнішньої розвідки бюджети, права, прерогативи, звання і так далі», – додав Невзоров.

Нагадаємо, раніше Невзоров познущався над «Бошіровим» і «Петровим» і заявив, що в ГРУ інші ще гірше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 13:23 :17