Новини » Політика 13 жовтня, 2018, 1:30
Микола Катеринчук: За останні 5 років убили вісім адвокатів
ZIK
ZIK

Не чіпайте адвокатуру! А якщо ви хочете покращити умови адвокатів, зверніть увагу на те, що за останні 5 років було вбито вісім адвокатів, а адвокатська таємниця порушувалася більше півтори тисячі разів.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Микола Катеринчук.

Як відомо, 6 вересня 2018 року до Верховної Ради внесено проект закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055. Законопроект визначений Президентом України як невідкладний.

Однак чимало юристів виступили проти законопроекту, яким звужуються права адвокатів і влаштували проти законопроекту про адвокатуру флешмоб.

Микола Катеринчук зазначив, що він також підтримав флешмоб проти законопроекту №9055.

«Адвокат – це узаконений опозиціонер. Він завжди говорить владі, що потрібно дотримуватись законів. Роль адвоката завжди погана. Адже він повинен когось від когось захищати. А від кого – від держави. Держава порушує права, але тут адвокат їй нагадує, що є ще права громадянина», – зазначив Катеринчук.

Водночас політик закликав «не чіпати» адвокатуру.

«От просто не чіпайте. А якщо ви хочете покращити умови адвокатів, зверніть увагу на те, що за останні 5 років було вбито вісім адвокатів. Зверніть увагу на те, що за останні 5 років адвокатська таємниця порушувалася більше півтори тисячі разів. Тобто я хочу сказати, що зараз кваліфікація адвоката дозволяє мати змагальний процес. Але в цьому змагальному процесі, на жаль, програє держава як обвинувач», – наголосив Микола Катеринчук.

Нардеп переконаний, що за допомогою закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055 адвокатів триматимуть «за ліцензію».

«Вони хочуть просто тримати за ліцензію самозайняту особу адвоката, який сам собі заробляє. Вони вже все тримають за ліцензію»,– підкреслив Катеринчук і додав, що всі реформи влади – не на користь українському громадянину.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу ZIK лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук закликав українську владу повернутися до правової держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 19:17 :33