Новини » Політика 13 жовтня, 2018, 20:01
Клімкін повідомив, про що говоритиме у Люксембурзі з Сіярто

Під час зустрічі міністрів ЄС та Східного партнерства міністр закордонних справ Павло Клімкін має намір зустрітися у Люксембурзі з колегою Петером Сіярто наступного понеділка.

Про це він заявив під час прес-конференції в Ужгороді, повідомляє «Укрінформ».

«У мене запланована зустріч із колегою Петером Сіярто в Люксембурзі, в рамках зустрічі міністрів закордонних справ ЄС та Східного партнерства», – сказав Клімкін.

За його словами, тематика зустрічі буде стосуватися не тільки ситуації на Закарпатті, а й Транскордонного співробітництва між Україною та Угорщиною.

Клімкін додав, що той контекст, який зараз є в українсько-угорських відносинах, ускладнює діалог.

Водночас міністр зазначив, що останні заяви угорського колеги зроблені з акцентом на угорську аудиторію.

«Ми це розуміємо, але продовжувати діалог, безумовно, будемо. Головна тема розмови – що потрібно зробити зараз для того, аби допомогти угорській громаді на Закарпатті. Вони часто роблять заяви, орієнтуючись на свою внутрішню політику. Я ж завжди намагаюся робити наші заяви щодо українсько-угорських відносин, орієнтуючись на реальну картину», – сказав Клімкін.

Клімкін 13 жовтня перебував на Закарпатті на запрошення угорської громади. Разом із послами, чиновниками та силовиками була проведена закрита зустріч, де обговорювалися нагальні питання, що стосувалися закарпатських угорців. Зокрема, скандал навколо видачі угорських паспортів на Закарпатті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 05:26 :50