субота, 13 жовтня, 2018, 5:41 Суспільство
Хто не визнає право української церкви на автокефалію – не визнає право українців на існування, – Казанський
Денис Казанський
Денис Казанський

Реакція на автокефалію – хороший маркер. У російських політиків і журналістів вже почалася істерика. Погрожують війною, вбивствами, зіткненнями

Про це пише журналіст Денис Казанський, – повідомляє Главком.

Я далекий від релігійних питань, але при цьому для мене очевидно, що український народ має точно таке ж право на свою Помісну Православну Церкву, як росіяни, болгари, серби чи румуни. Більшість представників багатомільйонної української нації сповідують православ’я.

І ситуація, в якій українці не мали своєї автокефальної церкви, безумовно, була несправедливою. У російських політиків і журналістів вже почалася істерика. Загрожують війною, вбивствами, зіткненнями. Напруження злоби і ненависті до України можна порівняти з 2014-м.

У список ворогів Росії тепер додалася ще й Константинопольська церква. Тепер там теж зрадники, вороги, неправильні православні і т.д. Але тут ніяких сюрпризів немає. Набагато цікавіше спостерігати за реакцією на томос всередині України.

Вже чути скрегіт зубів мерзотників, які відмовляють своїм співвітчизникам в праві на свою автокефальну церкву. І така реакція на автокефалію – хороший маркер. Не будемо обманювати себе. Хто не визнає право української церкви на автокефалію – не визнає право українського народу на існування. Важливо це розуміти і робити відповідні висновки. Вітаю всіх православних українців з історичною подією!

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 16:05 :34