субота, 13 жовтня, 2018, 4:20 Політика
Безсмертний вважає, що розвал європейського світу починається із ПАРЄ
ZIK
ZIK

Європа вагається між російськими грошима і цінностями. Якщо так далі продовжуватиметься, то ми будемо свідками розвалу європейського світу, який розпочнеться із руйнування ПАРЄ.

Про це в ефірі програми «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK розповів дипломат, екс-віце-прем’єр-міністр України (2005р.) Роман Безсмертний.

«Все, що відбувалося в Парламентській асамблеї не було ініційовано Росією, а керівництвом ПАРЄ. Якщо подивитися на внутрішній регламент, статут і правила, то питання не проходило ні комітет міністрів, ні погоджувальну раду, до речі, туди російська делегація не зверталася. Питання вперлося в просту річ – дірку в бюджеті, яку треба закривати. В Європі, про яку ми мріємо, куди ми йдемо, ведеться дискусія між російськими грошима і цінностями – правами людини», – розповідає пан Безсмертний.

Гість студії застерігає, якщо така динаміка буде зберігатися, то ми будемо свідками розвалу європейського світу, який розпочнеться із руйнування ПАРЄ.

«Якщо динаміка далі буде такою, то в червні Росія має покинути Парламентську асамблею. Бо якщо дев’ять місяців внески не сплачуються, то країна автоматично покидає асамблею. За нею ПАРЄ покине Сербія, Чехія, Угорщина, а далі посипляться ті країни, які так само голосували. Почався розвал того, що ми називаємо «європейський світ» із такого інституту, як ПАРЄ», – наголошує дипломат.

Пан Безсмертний стверджує, що Росія розвалює Європу за допомогою фінансових інструментів, а Україна намагається своїми діями зберегти стабільність в Європі.

«Це свідчення того, як Росія шляхом фінансових інструментів розвалює Європу, а Європа ведеться на це. Виходить, що не просто Україна стримує своєю армією агресію, а ще й своїми діями зберігає стабільність у Європі», – підкреслює гість студії.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що рішення ПАРЄ не обговорювати доповідь щодо повноважень делегацій на поточній сесії – це програш не тільки Росії, а й тих, хто відстоює її інтереси.

Натомість у Росії вважають, що відмова ПАРЄ голосувати за зміну санкційних правил в інтересах Москви є ознакою повної недієздатності асамблеї.

До слова, у кулуарах ПАРЄ журналістка одного з російських телеканалів намагалася спровокувати українську делегацію. Ольга Скобеєва з провокаційними питаннями чіплялася до нардепів. Українська делегація, заспівавши гімн, відповіла на всі її запитання. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 16:02 :50