п'ятниця, 12 жовтня, 2018, 12:31 Спорт
Як правильно обрати тенісну ракетку?®
<nbsp;>

Вибір тенісної ракетки – справа серйозна. Вони поділяються за довжиною ручки, площі струнної поверхні, за ваговою категорією, натягом і складом струн. Початківці вибирають ракетки до 69 сантиметрів, професіонали – довші.

Підібрати відповідну ракетку допоможе інтернет-магазин спортінвентарю All4Tennis.

Великий теніс прийшов до нас завдяки англійському аристократу майору Уолтеру Уінгфілду. Тенісні ракетки придумані цією неординарною людиною, звичайно, відрізняються від сучасних. Спочатку її зробили дерев’яною, але цей матеріал був непрактичним і дуже крихким. Тому з часом дерево замінили на алюміній, оскільки це – міцний, пластичний метал, який високо цінується через свої характеристики.

Але час не стоїть на місці. Зараз найкращі ракетки для великого тенісу створюються з суміші різних матеріалів. Більше того, кожен спортивний бренд зберігає секрет створення своїх виробів.

Найпоширеніші типи ракеток для великого тенісу

Вибір хорошої ракетки – це дійсно непросте завдання. Залежно від стилю гри, ваги, зросту гравця, ракетки поділяються на кілька видів:

  • Дитячі та підліткові
  • Для початківців – розраховані на збільшення потужності та надійності гри;
  • Для любителів;
  • Для професіоналів – з підвищеним контролем.

Дитячі ракетки розділені за віковими групами. Щодо спортивного інвентарю для дорослих, тут розподіл відбувається за вагою, типом матеріалу, розміром ручки і голови, балансу ракетки. Параметрів, за якими обирається важливий спортивний атрибут, дійсно дуже багато.

Перш за все, ракетки поділяються за типом матеріалів:

  • Композитні елементи – суміш титанових, графітових та інших сплавів. Вироби міцні, легкі, але не підходять для професійних занять тенісом;
  • Алюміній – легкий, пластичний, дешевий. Ідеальний варіант для новачків і любителів. Також не підходить для тих, чия манера гри доволі агресивна і складається в основному з атакуючих прийомів;
  • Фіберглас – схожий на кераміку за властивостями, але не так крихкий і більш гнучкий. Підходить для любителів і новачків;
  • Графіт – міцний, легкий, дозволяє добре відчувати м’яч і відпрацьовувати жорсткі удари. Графіт люблять професіонали і зірки спорту. У чистому вигляді вироби зустрічаються вкрай рідко, так як виробники покращують його властивості за рахунок додавання смоли та інших елементів;
  • Титан – володіє подібними характеристиками до графіту, але важчий. Виробники намагаються змішувати його з іншими елементами, щоб надати йому легкості і зберегти жорсткість;
  • Карбон – вуглецеве волокно, жорсткіше і легше, ніж титан. Його відносять до найдорожчого і висококласного графіту. Цей матеріал розроблявся спільно з NASA.

Зараз з кожним роком з’являються більш технологічні матеріали, наприклад «d3o». В його основі лежить технологія розумних молекул, тобто ракетка пристосовується до гравця до його ударів, ігрової манери. Втім, це поки надто дороге задоволення.

Також ракетки поділяються за довжиною ручки, площі струнної поверхні, вагової категорії, натягу і складу струн. Початківці вибирають ракетки до 69 сантиметрів, професіонали – довші. Що ж стосується ваги – чим важча ракетка, тим більша сила удару. Тому втримати таку ракетку можуть тільки майстри і професіонали.

Струни у ракеток виготовляють з натуральних і синтетичних матеріалів. Найчастіше спортсмени віддають перевагу саме синтетичним. Вони не поступаються за якістю натуральним, але значно дешевші.

Вибір – справа серйозна, особливо спортивного інвентарю. Тому чим ретельнішим буде підхід, тим якіснішою стане гра. Слухайте фахівців профільних магазинів, як-от All4Tennis, а не біжіть за дешевим товаром.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 20:01 :42