Новини » Регіони 12 жовтня, 2018, 13:18
В Івано-Франківську вперше відбувся батьківський форум

В Івано-Франківську вперше відбувся батьківський форум. Організували його для того, аби розповісти батькам про різноманітні аспекти шкільного життя та звернути увагу на ті виклики з якими можуть зустрітись діти в стінах школи.

Перед його початком міський голова Руслан Марцінків звернувся до присутніх у залі батьків і вчителів із привітальним словом, і розповів про основні перешкоди, переваги та майбутні плани влади міста щодо розвитку освіти. Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

Заступник міського голови Олександр Левицький у своєму виступі наголосив на тому, що батькам варто звертати увагу, де бувають їхні діти і в якому стані. Адже психіка дітей ще не захищена і вони легко можуть піддаватися спокусі вживати алкоголь та наркотичні речовини.

Віце-ректор із навчальної роботи Івано-Франківського Богословського університету, отець Борис Гобир розповів про важливість християнського виховання, яке має позитивний вплив на формування духовності особистості дитини.

Начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко зауважила, що для успішного розвитку дитина повинна бути здоровою. Тому дуже важливо проходити медичні огляди й дбати про власне здоров’я та здоров’я своїх дітей.

Поради щодо того, як батьки і вчителі можуть впливати на безпеку дитини та запобігати правопорушенням і злочинності серед учнів надала начальник ювенальної превенції головного управління національної поліції в Івано-франківській області Алла Бойчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:29 :20