Новини » Події 12 жовтня, 2018, 7:12
Українці постачали сировину для двох заводів в окупованому Криму
Фото: Ізет Гданов/Facebook
Фото: Ізет Гданов/Facebook

На греблі, що розділяє Сиваш, працювала насосна станція, яка забезпечувала сировиною заводи окупованого Криму: содовий у Красноперекопську і бромний у Перекопі.

Про це у Facebook повідомив заступник постійного представника Президента України в Криму Ізет Гданов.

«Ми знаходимося на Кутаранській греблі, яка відділяє західний Сиваш від середнього Сивашу. Тут є насосна станція, і ми безпосередньо на ній знаходимося. Звідси з середнього Сивашу на західний Сиваш перекачується ропа для роботи двох заводів – бромистого і содового заводів», – розповів Гданов.

У відео продемонстровано територію насосної станції, прилади якої, за словами чиновника, «були ще теплими», оскільки були відключені під час його появи.

«Саме з цієї насосної станції перекачують ропу і забезпечують сировиною два заводи на окупованій території - бромистий завод, на якому працюють 500 осіб, і содовий завод, на якому працюють 3000 осіб», – підкреслив Гданов.

Він також продемонстрував фото і відео, на якому видно, як фактично із середнього Сивашу на західний Сиваш здійснюється подання ропи, що служить сировиною для роботи содового заводу, розташованого в Красноперекопську, і бромистого заводу, що знаходиться в Перекопську.

Як зазначив Гданов, електропостачання на насосну станцію, що постачає ропу для Криму, здійснюється з тимчасово окупованої території. При цьому новий трансформатор, встановлений на насосній станції "Кутаранська гребля", також профінансувала окупаційна влада.

У присутності Гданова було здійснено включення насосів і перевірку їх роботи.

За словами Гданова, всі приміщення насосної станції на Кутаранській греблі будуть опечатані.

«Все буде опечатано!! Слава Україні!!», – написав заступник представника Глави держави в АРК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:35 :20