Новини » Економіка 12 жовтня, 2018, 15:07
У ВР оголосили тендер на розробку проекту щодо ремонту сесійної зали
Засідання Верховної Ради України. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН
Засідання Верховної Ради України. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

Управління справами Верховної Ради оголосило тендер на розробку проекту щодо ремонту сесійної зали. Інформація про держзакупівлю оприлюднена на сайт Prozorro.

Очікувана вартість – 5,7 млн грн, – повідомляє «Українська правда».

Переможцю потрібно буде до кінця року розробити проектно-кошторисну документацію на ремонт зали пленарних засідань.

Під час ремонту планують замінити система електронного голосування.

Як зазначено у тендерній документації, це потрібно для «покращення її технічних властивостей, розширення можливостей та якісного виконання своїх функцій народними депутатами України».

На робочому місці нардепів має бути комп’ютер, модуль з кнопками для голосування, модуль безконтактного зчитування ID-картки, кольоровий сенсорний екран з можливістю голосування з нього та запису на виступ, мікрофон, гучномовець, пристрій для синхронного перекладу, модуль підзарядки мобільних пристроїв та електронна табличка з ПІБ нардепа.

В умовах тендеру описані зазначені вимоги до самої системи «Електронна зала пленарних засідань» та її підсистем.

Зокрема, має бути врахований візуальний контроль перебування депутатів на робочому місці за допомогою системи відеоспостереження, синхронний переклад засідань на 8 мов, оновлення телевізійного комплексу трансляцій засідань та інше.

Крім того, у парламенті хочуть покращити умови роботи депутатів, реконструювавши існуючі меблі та встановивши нове інженерне устаткування. Зокрема, в окремих місцях планується замінити наповнювач та оббивку крісел, змінити самі крісла, зменшити або збільшити кількість робочих місць чи їхній розмір. Також має бути реконструйована трибуна, замінене крісло президента та килимове покриття.

Пропозиції від учасників Рада прийматиме до 29 жовтня, 30 має відбутись аукціон.

Раніше повідомлялось, що за час роботи Верховної Ради VIII скликання народні депутати 1471 разів скаржились на систему голосування.

У «Комітеті виборців» тоді заявляли, що це свідчить про потребу в кардинальному оновленні системи «Рада».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:09 :09