Новини » Події 12 жовтня, 2018, 4:36
У Донецькій області водій бойовиків здався поліції

Колишній учасник незаконних збройних формувань приїхав у Бахмут, щоб здатися співробітникам правоохоронних органів, бо хотів почати мирне життя.

Про це повідомив Бахмутський відділ поліції Донецької області.

Житель окупованої Горлівки півтора року служив водієм у терористів на передових позиціях. Його завданням було возити бойовиків на російському транспорті для мінування околиць міста і зернових полів. Сам 34-річний горлівчанин розповів, що до терористів прийшов у пошуках заробітку.

Після декількох місяців навчання чоловікові видали автомат і екіпірували. Він був призначений на посаду водія взводу саперів. У його обов'язки входило обслуговування бойової машини і доставка бойовиків на передові позиції в околицях Горлівки.

Крім того, він розповів, що військові «Урали» були привезені з РФ, а сапери займалися мінуванням лісопосадок і зернових полів. У складі його підрозділу було з десяток бойовиків, які перебували на службі з 2014 року, решта особового складу постійно змінювалася.

Після служби на бойовиків чоловік поїхав в РФ, де змінив кілька місць роботи, але згодом вирішив здатися українським правоохоронцям для початку нового життя на підконтрольній території України.

«Згідно з ч.6 ст.260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала в складі збройних формувань, добровільно вийшла з них і повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності. Чоловік скористався наданим державою шансом», – повідомили в поліції.

Наразі він дає свідчення і співпрацює зі слідством. Поліцейські перевіряють діяльність колишнього бойовика в складі військ терористичної організації «ДНР».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:09 :36