Новини » Світ 12 жовтня, 2018, 21:35
У Британії призначили міністра із запобігання самогубствам

Влада Великобританії вперше в історії призначила людину на посаду міністра з запобігання самогубствам і почала розробляти ефективний план з цієї проблеми.

Про це повідомляє Platforma.

Статистика самогубств у Великобританії дійсно лякає – наприклад, у 2017 році, за наявними даними, 5821 людина добровільно звела рахунки з життям, а у більшості це були чоловіки старші 45 років. Влада вважає, що спільними зусиллями можна запобігти безлічі подібних випадків.

Прем’єр Великобританії Тереза Мей призначила на посаду першого у світі міністра з запобігання самогубствам Жаклін Дойл-Прайс, яка раніше займала керуючі позиції в області охорони здоров’я. Їй доручено забезпечити ефективну стратегію щодо запобігання навмисних смертей у різних областях, моніторити психологічне здоров’я населення, а також з’ясувати, як технології можуть допомогти виявити найбільш схильних до ризику.

«Проблема полягає в тому, що протягом дуже довгого часу психічному здоров’ю не приділяли достатньо уваги – як з точки зору ресурсів, так і в інформаційному плані. Ми хочемо змінити це», – пояснив секретар охорони здоров’я Метт Хенкок.

Сама Дойл-Прайс сказала, що вона поставить сім’ї загиблих у центр своєї стратегії. На її думку, тісна співпраця з цими людьми та експертами допоможе розробити найбільш ефективний план запобігання самогубствам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 17:11 :57