Новини » Курйози 12 жовтня, 2018, 23:49
«Так точно!»: прес-секретар патріарха Кирила дозволив звертатися до нього «отець Олександр»

Прес-секретар патріарха Кирила відповів «так точно!» на запитання, чи можна звертатися до нього «отець Олександр».

Про це повідомляє Гордон.

Олександр Волков відповів на запитання ведучого по-армійськи

Відео 11 жовтня в ефірі федерального телеканала «Россия 1» телеведучий Володимир Соловйов, відрекомендовуючи у студії прес-секретаря патріарха Російської православної церкви Кирила Олександра Волкова, запитав: «Я можу до вас звертатися «отець Олександр?». Волков відповів йому: «Так точно!». (відповідь «так точно» вживають в армії замість цивільного «так»).

За даними «Вікіпедії», Волков у 1999 році вступив на денне відділення філологічного факультету МДУ імені Ломоносова, на кафедру візантійської та новогрецької філології. Того самого року він почав служити у храмі і робити церковну кар’єру.

Після липня 2004 року, коли Волков закінчив філологічний факультет, його призвали в армію, він проходив службу в підрозділах космічних військ, військова частина 26179. А 18 жовтня 2005 року його було висвячено в сан диякона і місяць потому зараховано у штат храму в Москві.

Згідно з даними довідника ракетних військ стратегічного призначення, в/ч 26179 також називають 9-й окремий морський командно-вимірювальний комплекс (9-й ОМ КВК). Кораблі комплексу було в 1995 році виведено зі складу Міноборони РФ у Російське космічне агентство («Роскосмос»). А 9-й ОМ КВК розформовано у квітні 1995 року.

Як повідомлялось раніше, УПЦ МП пішла на відкриту конфронтацію з патріархом Варфоломієм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:27 :40