Новини » Політика 12 жовтня, 2018, 22:05
Святослав Піскун заявив про отруєння замовників вбивства журналіста Александрова
ZIK
ZIK

Під час розслідування справи щодо вбивства журналіста Александрова в тюрмі загинули навіть ті, хто наймав вбивць. Ми розкрили і ці отруєння.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-генпрокурор України (2002 – 2003, 2004 – 2005 рр.) Святослав Піскун.

Відповідаючи на запитання глядача про те, чи не приписує собі даремно гість програми заслугу в розкритті вбивства журналіста Александрова, пан Піскун сказав, що він каже те, що дозволено казати і є у матеріалах кримінальної справи.

«Прізвище бомжа, якого спочатку звинуватили, було Вередюк. Щодо обвинувачення Вередюку, прокуратура на певному етапі судового розгляду відмовилася від обвинувачення, і справа була повернута, і ми почали її розслідувати по-новому. Тоді ми встановили замовників, організаторів і виконавців цього вбивства», – зазначив екс-генпрокурор.

За його словами, під час розслідування справи в тюрмі загинули навіть ті, хто наймав вбивць.

«Були отруєні ті, хто наймав вбивць для вбивства журналіста Александрова. Ми розкрили і ці отруєння», – пояснив гість програми. 

Як повідомлялося, Європейський суд з прав людини став на бік українця Ігоря Криволапова з Краматорська у скарзі «Krivolapov v. Ukraine». Справа стосувалася утримання під вартою та суду в межах кримінального провадження щодо фальсифікації розслідування вбивства журналіста Ігоря Александрова, а саме у намаганнях перекласти провину на безхатченка Юрія Вередюка заради уникнення відповідальності за нерозкриття злочину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:55 :45