п'ятниця, 12 жовтня, 2018, 18:15 Світ
США відклали введення санкцій проти компаній російського олігарха Дерипаски

Офіс контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) вкотре переніс запровадження повного пакету санкцій проти великих російських компаній EN+ Group PLC та «Русал», які пов’язують з мільярдером Олегом Дерипаскою.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінфіну США, оприлюдненому в п’ятницю, повідомляє «Укрінформ».

«Сьогодні OFAC продовжив термін дії низки генеральних ліцензій, пов’язаних з EN+ Group PLC, компанією RUSAL PLC, а також видав ще три генеральних ліцензії», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, американський уряд випустив генеральну ліцензію №13Е (Дозвіл на здійснення деяких операцій, необхідних для звільнення чи передачі боргу, власного капіталу чи інших вкладень у певних осіб, які були заблоковані); ліцензію №14В (Дозвіл на деякі види діяльності, необхідні для технічної підтримки або завершення операцій чи існуючих контрактів з компанією RUSAL PLC); а також ліцензію №16B (Дозвіл на деякі види діяльності, необхідні для обслуговування або завершення операцій чи існуючих контрактів з EN+ Group PLC або JSC EuroSibEnergo).

Крім того, в документах фігурують компанії GAZ Group, Irkutskenergo, GAZ Auto Plant та інші. Термін дії ліцензій, які мали закінчитися 12 жовтня, продовжуються до 23 жовтня та 12 грудня для різних компаній.

Нагадаємо, у квітні цього року уряд США ввів потужний пакет санкцій проти крупних російських компаній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 17:10 :19