Новини » Регіони 12 жовтня, 2018, 15:19
СБУ закликала волинян повідомляти про використання дронів

СБУ закликає волинян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби чи використання технічних засобів спостереження (дронів).

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі УСБУ в області.

Зовнішній вигляд предмета може ховати його справжнє призначення. Для маскування вибухового пристрою можуть використовуватись звичайні побутові предмети: сумки, пакети, згортки, коробки, іграшки тощо.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління.

Для запобігання можливим провокаціям та протиправним діянням волинські правоохоронці нестимуть службу в посиленому цілодобовому режимі у місцях масових зібрань людей.

Послідовність дій при виявленні підозрілого предмета:

не наближатися, не торкатися, не розкривати, не переміщувати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском, не користуватися радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями;

за необхідності організувати відключення побутових і виробничих комунікацій газу, води й електрики;

повідомити про подію правоохоронні органи, викликати машини швидкої допомоги і аварійних служб.

«У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо анонімно повідомити про це до Управління СБ України у Волинській області за номером гарячої лінії 0332-24-40-25, 097-7-911-911 або на електронну поштову скриньку usbu_vol@ssu.gov.ua.Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена», – повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:35 :38