Новини » Події 12 жовтня, 2018, 22:50
Роман Безмертний назвав причини пожежі на арсеналі в Ічні
ZIK
ZIK

Сьогодні ми продовжуємо кидатись між ООС, АТО та воєнним станом, офіційно не визнаючи, що триває війна. Тому ні солдат, ні офіцер, ні цивільна особа не усвідомлюють відповідальності за роботу, яку виконують.

Про це в ефірі «Спецпроекту» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK зазначив колишній віце-прем’єр-міністр України (у 2005 році), дипломат Роман Безсмертний.

Він наголосив: в умовах війни відмінності між диверсією та недбальством немає. Мовляв, й одне, й інше є злочином, але в умовах, коли держава визнала, що триває війна.

«Те, що ми продовжуємо «борсатись» між АТО, ООС і законом про право і режим воєнного стану і дає такі наслідки. Ні солдат, ні офіцер, ні цивільна особа не усвідомлюють відповідальності за ту роботу, що вони виконують, це очевидно», – підкреслив екс-віце-прем’єр-міністр України.

За його словами, можна однозначно сказати, що причинами пожежі на складі в Ічні була диверсія чи службове недбальство, однак в нинішній ситуації, коли йдуть бойові дії, а країна має колосальний дефіцит боєприпасів, відповідальність має нести особа, яка займається цими проблемами.

«Мова йде про начальника Генерального штабу. У сфері його відповідальності знаходиться збереження боєприпасів. В тому числі він відповідає за особовий склад. Всі прекрасно знали про можливість цієї диверсії. Я в цій студії казав, що можу назвати наступну точку. Всі прекрасно знають, де в Україні знаходяться склади», – розповідає Роман Безсмертний.

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Тетяна Чорновол зауважила, що розміщення українських складів боєприпасів чудово видно в сервісі «GoogleMaps».

«Сьогодні по фотографіях, які знаходяться в Інтернеті, можна побачити, де склади. Пам’ятаєте Карибську кризу, коли показали ракети Радянського Союзу. А в нас снаряди видно. Тому не робіть проблеми», – підсумовує дипломат.

Як повідомлялося, в Міноборони повідомили про зниження інтенсивності вибухів у Чернігівській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:21 :46