live
Новини » Львів

Представники Міноборони готові передати у комунальну власність Яворова електромережі та водопостачання

В Яворівській міській раді за участі представників Міноборони відбулося чергове засідання комісії з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади Яворова електричних мереж та мереж водопостачання 53 військового містечка.

Про це повідомив сьогодні, 12 жовтня, власкор IA ZIK.

Міський голова Яворова Павло Бакунець з метою врегулювання цієї проблеми, яка викликала у 53 військовому містечку Яворова, запросив в Яворів  на засідання комісії представників Міноборони та КЕУ ЗСУ.

За словами  Павла Бакунця, рішенням виконавчого комітету Яворівської міської ради свого часу було створено комісію з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Яворова електричних мереж та мереж водопостачання військового містечка. Із моменту створення комісії було проведено сім засідань, на яких крок за кроком обговорювалися усі проблемні питання. За результатами роботи комісії було підготовлено відповідні акти прийому-передачі, однак представники Яворівської КЕЧ району заявили на останньому засіданні, яке відбулося 3 липня ц. р., що вони не готові підписати ці акти.

Під час теперішнього засідання комісії гості із столиці заявили, що начебто готові передати у комунальну власність, винятково, електричні мережі: проте після тривалих переговорів і наполягань все ж погодилися і на передачу мереж водопостачання.

Підсумовуючи засідання комісії, міський голова Яворова Павло Бакунець зазначив, що місто – готове взяти на себе тягар відповідальності щодо прийняття майна, яке перебуває у вкрай незадовільному стані, й очікує, що вже найближчим часом акти прийому-передачі будуть підписані.

Нагадаємо, що IA ZIK інформувала про те, що 3 липня ц. р. мер Яворова скликав засідання комісії з питань безоплатного прийняття в комунальну власність територіальної громади електричних мереж та мереж водопостачання 53 військового містечка. Однак представники Яворівської КЕЧ району заявили, що вони не готові підписати акти прийому-передачі, оскільки, з їхніх слів, це повинно проводитися разом із передачею житлового фонду.Loading...
Loading...
Loading...