Новини » Регіони 12 жовтня, 2018, 11:59
Підприємець у Нововолинську заподіяв збитків бюджету на 190 тис. грн

Прокуратура через суд вимагає від нововолинського підприємця відшкодування майже 190 тис. грн збитків, завданих місцевому бюджету безоплатним користуванням земельною ділянкою.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура звернулася до Госпсуду Волинської області з позовом в інтересах Нововолинської міськради, аби зобов’язати одного з місцевих підприємців відшкодувати майже 190 тис. грн збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Прокурори з’ясували, що у травні 2006 року підприємець уклав з Нововолинською міською радою договір купівлі-продажу цілісного майнового комплексу комунального підприємства, для обслуговування приміщень якого використовується земельна ділянка площею майже 0,3 га.

Рішенням міської ради суб’єкту господарювання було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки для обслуговування приміщення, а в подальшому затверджено цей проект та дозволено орендувати земельну ділянку. Однак, підприємець договору оренди ділянки не уклав і використовує її без правовстановлюючих документів.

Не сплачуючи орендної плати, суб’єкт господарювання заборгував місцевому бюджету майже 190 тис. грн.

Позаяк добровільно він ці кошти не відшкодував, у справу втрутилася прокуратура й у суді прокурори вимагатимуть відшкодування підприємцем збитків, завданих безоплатним користуванням земельною ділянкою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:23 :29