live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Перевізники Львова заявили, що тариф у маршрутках має бути 9 грн, й висунули ультиматум

Маршрутка у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівські перевізники подали у міську раду розрахунки щодо підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках. За їх розрахунками, тариф має становити понад 9 грн, а не 5 грн, як зараз. Як компромісне рішення пропонують тимчасово встановити ціну у 6,5 грн. У випадку відмови погрожують скорочувати режим роботи автобусів.

Про це йдеться у заяві Асоціації перевізників Львівщини, Львівської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс-Львів», поширеній 12 жовтня.

Свої вимоги перевізники аргументують зростанням цін на пальне.

«В грудні 2017 року Львівською міською радою затверджено тариф на міські пасажирські перевезення автомобільним транспортом у розмірі 5 грн за поїздку. Тоді заступник міського голови інформував засоби масової інформації, що затверджений тариф 5 гривень нижчий від економічно обгрунтованого тарифу, який на той час складав 6 грн 50 коп. Акцентуємо – це при вартості пального 21 грн за літр.

У сьогоднішніх реаліях розрахунковий тариф – більше 9 грн. І це за умови 100%-го відшкодування за пільгові перевезення. Зволікання з боку міської влади щодо перегляду тарифу призведе до краху не тільки приватних перевізників, а і комунального транспорту також.

Автотранспортними підприємствами подані розрахунки в міську раду, їх необхідно терміново опрацьовувати і розпочинати процедуру перегляду тарифів. До прийняття рішення про затвердження нового тарифу, а це займе щонайменше півтора місяця, і для забезпечення чинних графіків руху та підтримання існуючого об’єму перевезень пропонуємо:

На підставі попередньо поданих розрахунків, згідно з якими Львівською міською радою (ЛМР) затверджено регульований тариф в розмірі 5 грн та визнано його невідповідність розрахунковій величині, виконкому ЛМР терміново прийняти рішення про зміну розміру чинного тарифу і встановити його на рівні граничного 6 грн 50 коп., встановивши дію цього тарифу до прийняття рішення про його розмір згідно нових розрахунків», – сказано у заяві.

У разі відмови у зростанні тарифів перевізники погрожують скорочувати режим роботи автобусів на маршрутах у ранішній, вечірній і, ймовірно, обідній час.

Loading...