Новини » Суспільство 12 жовтня, 2018, 12:30
Організатор «OLEROM FORUM» розповіла про зустріч «Термінатора» та робота Софії в Києві
ZIK
ZIK

Людина і технології стала цьогорічною темою бізнес-форуму «OLEROM FORUM ONE». А її зірковими гостями стануть робот Софія, наділений штучним інтелектом, з боку технологій, та справжній «Термінатор» Арнольд Шварценегер як представник людей.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповіла засновниця компанії «OLEROM» Ольга Радзюк.

Вона запевнила: завтра в Києві справді відбудеться надзвичайна подія. Мовляв, «OLEROM FORUM ONE» – вже не просто всеукраїнський, а й всеєвропейський бізнес-форум.

«Сьогодні він є найбільшим в Україні і проводитиметься вже четвертий рік поспіль. І, звичайно ж, цього року в нас дуже цікава тема – людина і технології, трансформація можливостей. «Хедлайнерами» форуму вперше в Україні будуть Арнольд Шварценегер як особистість, що гарно проявила себе в якості актора, політика, спортсмена та бізнесмена, а з боку технологій – робот Софія», – підкреслила організатор форуму.

Робот Софія – це гіноїд (робот-людина з жіночною зовнішністю), наділений штучним інтелектом. І Арнольд Шварценегер, який колись зіграв роль штучного інтелекту – «Термінатора» – зустрінеться з таким в Києві.

Напередодні робот Софія вже встигла зустрітись з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, назвавши того «харизматичним та цілеспрямованим чоловіком».

«У неї вже склались доволі хороші враження про Україну, хоча вона вперше в нашій державі. А надалі, я думаю, завдяки тим питанням та діалогам, що відбудуться зі ЗМІ, зворотній зв’язок зможемо отримати, вже коли вона їхатиме з України. Думаю, враження будуть найкращими», – каже Ольга Радзюк.

Окрім цього вона розповіла, що працюючи над організацією форуму, відразу ж було визначено, що з боку технологій гостем буде саме робот Софія. Залишалося відкритим питання, хто ж буде представлений з боку людей.

«Домовитись про візит Софії в Київ, можливо, не так важко було. А ось домовитись з Арнольдом Шварценегером було доволі непросто. Потрібно було, щоб він побачив, чому йому важливо бути на цьому бізнес-форумі. І коли ми розповіли йому про ідею зустрічі робота Софії та «Термінатора», він посміхнувся. І загалом йому цікава Україна, в якій він вбачає високий потенціал, особливо в нашій молоді», – зауважила засновниця компанії «OLEROM».

Як повідомлялось, на зустрічі із Володимиром Гройсманом робот Софія розповіла, що знає про Україну – серед іншого, Конституцію Пилипа Орлика, літак АН «Мрія» та «Щедрик» Миколи Леонтовича.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:52 :53