Новини » Політика 12 жовтня, 2018, 20:29
Олег Мусій: Росії не місце в європейських структурах
ZIK
ZIK

Росія має дуже-дуже далеке відношення до Європи. Зараз вона перетворилася на «східну деспотію» монголо-татарського типу. Війна проти України це підтверджує. Тому її місце не в Європі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, міністр охорони здоров’я України у 2014 році Олег Мусій.

Як відомо, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд повідомив про рішення Російської Федерації не повертатися до роботи в ПАРЄ у січні.

Олег Мусій вважає, що своєю деструктивною позицією по відношенню до ПАРЄ Росія показує своє «істинне обличчя».

«Це говорить про те, що Росія має дуже-дуже далеке відношення до Європи. Росія зараз перетворилася на «східну деспотію» монголо-татарського типу. Війна проти України це підтверджує. Тому її місце не в Європі», – підкреслив гість програми.

Олег Мусій додав, що сьогодні Росія є головним ворогом Європи.

«Росія – країна, яка несе найбільшу загрозу Європі. Тому її місце – серед Східних країн. Там, де є диктаторський режим. І чим швидше у Раді Європи розпрощаються із цим «монстром», який вбиває людей по всьому світу, тим швидше Україна закінчить війну із цим «монстром», – наголосив політик.

Окрім цього Мусій зазначив, що він радо вітає тезу про те, що Росія повинна покинути ПАРЄ.

«Слава Богу, до Європи «дійшло», що грішми не можливо все виміряти. Адже ще три місяці тому позиція Ягланда була така, що їм потрібні гроші, тому Росію будуть заманювати в цю організацію. Добре, що вистарчило здорового глузду, і Європа «прозріла». Хоча вже трохи запізно. Україні хотілося б, щоб це було раніше», – прокоментував народний депутат Олег Мусій.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи на засіданні у вівторок не знайшла голосів для зміни санкційних правил і відклала вирішення цього питання на наступний рік.

Дебати в Асамблеї показали, що в залі немає голосів для зміни санкційних правил, як того вимагала Росія – для цього потрібно було б мати підтримку двох третин депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:21 :16