п'ятниця, 12 жовтня, 2018, 13:00 Регіони
На Волині почали освоювати кошти від Світового банку

Реалізація субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» зрушила з місця.

Про це йшлося під час робочої зустрічі представників Світового банку, групи консультативної підтримки проекту при Міністерстві охорони здоров’я України та керівництва ОДА, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

Проекти на розгляд Світового банку подала 21 область. Лише вісім з них – виграли та отримали кошти. А Волинь, окрім того, увійшла до четвірки наймасштабніших.

«У мене запитання – чому нічого не зроблено за всі ці роки. Нарешті ми зрушили з місця освоєння коштів. Це кошти України, позика, яку ми будемо потім повертати. Якщо потрібно – прозвітуємо, нам вже є про що. Обладнання було придбано багато, розхідних матеріалів теж. Але це найменш трудомістка праця. Проблема в тому, що будувати нема кому, не вистачає робочих рук», – заявив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Консультант з координації впровадження регіональних субпроектів Євгенія Матюшко зауважила: «Проект, який реалізовує Волинь, є масштабним і по грошах, і по структурі. Це 30 мільйонів доларів. Обладнання, будівництво, навчання персоналу – це взаємопов’язаний ланцюжок. Але коли в березні йшла мова про реструктуризацію, то вас і підвело це капітальне будівництво. Тендери не проводилися й Банк порахував цей момент кризовим. Ми працюємо абсолютно на вас, але ви повинні зрушити це з місця».

Субпроект Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» завершується у вересні 2020 року. На сьогодні вже підписано 77 контрактів на 10,5 мільйона доларів США, що становить 34,7% від суми позики.

«Ми зробимо максимум і в 2019 році використаємо кошти. В березні наступного року ви вже побачите зрушення. Я наразі особисто проводжу ревізію проекту та об’єктів», – запевнив губернатор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 19:24 :28