п'ятниця, 12 жовтня, 2018, 14:26 Регіони
На Прикарпатті у Верховинському районі виявили рак картоплі

На Прикарпатті при здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь для встановлення фітосанітарного стану при проведенні ревізії старих вогнищ, інспекторами головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, виявлено обмежено поширений в Україні рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky Percival).

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.

Виявили рак картоплі на території Верховинського району в с.Ільці на площі 0,21 га, в смт.Верховина на площі 0,56 га, в с.Красноїлля – 0,07 га, в с. Буковець – 0,12 га, в с. Білобереза – 0,13 га, в с.Кривопілля – 0,06 га, в с.Устеріки – 0,10 га, в с.Замагора – 1,08 га.

Наразі інспекторами визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму.

Як повідомляла IA ZIK, попередньо рак картоплі зафіксували у трьох районах Івано-Франківської на площі 4,45 га та одному районі Чернівецької області на площі 7,59 га.

Після встановлення результатів моніторингу видані розпорядження на застосування заходів для знищення виявлених організмів, а також визначено порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 11:09 :58