п'ятниця, 12 жовтня, 2018, 12:20 Регіони
На Прикарпатті новостворені ОТГ просять ЦВК терміново призначити вибори

На Прикарпатті новостворені ОТГ звернулися до Центральної виборчої комісії з проханням якнайшвидше призначити вибори. Йдеться про чотири громади – Коршівська, Букачівська, Вигодська та Новицька. А також це Ланчинська, Рожнівська та Брошнів-Осадська ОТГ, до яких приєднались сільські ради.

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Важливим є проведення виборів в ОТГ до кінця цього року. Адже завдяки цьому громади з нового року зможуть перейти на прямі міжбюджетні відносини, отримати кошти на розвиток інфраструктури та можливість розвивати свої території, покращуючи своє життя.

Відповідно до закону, вибори мають бути оголошені за 70 діб до дня голосування. Щоб вибори відбулися у передостанню неділю року, 23 грудня, їх мають оголосити максимум сьогодні, 12 жовтня. А розмови про можливість призначення виборів до ОТГ на 30 грудня – маніпуляція. Досвід Івано-Франківських ОТГ, вибори у яких минулого року  були 24 грудня, свідчить про значні труднощі зі становленням громади.

Одного тижня до початку нового бюджетного року на проведення усіх необхідних процедур замало. А одного дня, в разі призначення виборів на 30 грудня, тим більше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 11:09 :39