Новини » Спорт

Львів прийматиме фехтувальний турнір на призи Яни Шемякіної

На вихідні Львів прийматиме фехтувальний турнір на призи Яни Шемякіної / ldufk.edu.ua

У найближчі вихідні, 13 та 14 жовтня, у Львові, на Універсальній спортивній базі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури (вул. Черемшини, 17) відбудеться рейтинговий турнір з фехтування «Перші Кроки» на призи олімпійської чемпіонки Лондона-2012 Яни Шемякіної.

У турнірі, що відбудеться за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, візьмуть участь понад 300 юних мушкетерів з усіх регіонів України, а також гості зі Словаччини, повідомляє ldufk.edu.ua.

За словами організатора змагань, доцента кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК, заслуженого тренера України Зоряни Семеряк, турнір на призи Яни Шемякіної відбудеться уже втретє, однак вперше він стане рейтинговим і пройде в рамках Всеукраїнської дитячої ліги фехтування.

Визначатимуться переможці та призери змагань з фехтування на шпагах серед дівчат і хлопців у трьох вікових категоріях – 2005/2006, 2007/2008 та 2009/2010 років народження. Загалом на фехтувальні доріжки УСБ «СКІФ» вийдуть понад три сотні юних мушкетерів. Зазначимо, що учасники турніру «Перші кроки» старшої вікової групи, 2005/2006 років народження, фехтуватимуть на дорослій зброї, а дві молодші категорії – на дитячій.

І в суботу, і в неділю початок змагань – о 10:00. Відкриття турніру – в суботу, о 13:00. Вхід для глядачів – вільний. Тож запрошуємо усіх шанувальників одного з найромантичніших видів спорту прийти на вихідні на УСБ «СКІФ» та переглянути цікаві поєдинки з фехтування на шпагах і підтримати юних мушкетерів. 

 

 

Loading...