Новини » Економіка 12 жовтня, 2018, 3:31
Коболєвв веде переговори в Лондоні щодо розробки газових родовищ в Україні

Глава компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв веде переговори у Лондоні з кількома великими нафтогазовими компаніями щодо розробки газових родовищ в Україні.

Про це він розповів в інтерв’ю агентству Reuters -  повідомляє ТСН.

«Однією з причин, чому я зараз в Лондоні, є те, що я веду переговори з великими міжнародними нафтогазовими компаніями про можливі партнерські угоди щодо розробки газових родовищ в Україні», – сказав глава «Нафтогазу».

За словами Коболєва, в України є значний потенціал для відновлення обсягу видобутку газу, який був втрачений за останні 50 років. Якщо раніше, в часи СРСР, країна видобувала близько 70 мільярдів кубометрів газу в рік, то зараз – близько 20 мільярдів кубометрів.

Для відновлення колишніх потужностей, за словами Коболєва, потрібно ввести в експлуатацію розвідані родовища, а також використовувати поклади сланцевого газу і родовища на шельфі Чорного моря.

«До кінця року ми підпишемо хоча б одну угоду про партнерство... і я думаю, що якщо у нас з’явиться один партнер в цьому році, я б очікував, що в наступному році ми зможемо укласти партнерські угоди, принаймні, з двома великими іменами», – сказав глава «Нафтогазу».

Раніше глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв заявляв про існування груп впливу, які блокують збільшення видобутку природного газу в Україні. Спонсорами цих груп є Росія і «Газпром», яким вигідно, щоб Україна була енергетично залежною від них.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:20 :29