п'ятниця, 12 жовтня, 2018, 17:45 Суспільство
Фільм «Технічна перерва» представить Україну на кінофестивалі в Хорватії

Короткометражний ігровий фільм «Технічна перерва», створений за підтримки Держкіно України, відкриє Міжнародний кінофестиваль у Хорватії One Take Film Festival та візьме участь у міжнародному конкурсі.

Про це повідомила прес-служба Держкіно.

У Хорватії стрічку представить виконавиця головної ролі Ніна Тараруєва.

Фестиваль був започаткований у 2003-му році, а його програма складається з фільмів, знятих одним кадром. One Take Film Festival проходитиме 19–21 жовтня в місті Загреб.

Автор сценарію та режисер-постановник фільму – Філіп Сотниченко, продюсери – Валерія Сочивець, Галина Криворчук, студія-виробник – «ВІАТЕЛ», дистрибутор – компанія «Сучасне Українське Кіно», фільм створено за 100 % підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Філіп Сотниченко – український кінорежисер, який закінчив Київський національний університет театру, кіно й телебачення імені І. Карпенка-Карого. Зняв фільми «Обійми», «Син», «Цвях», «Технічна перерва». Філіп представляв Україну на Міжнародному фестивалі короткометражного кіно в Клермон-Феррані (Франція), отримав «Золотого Дюка» на Міжнародному кінофестивалі в Одесі, а також багато інших нагород та номінацій.

Стрічка «Технічна перерва» вже здобула нагороди на фестивалі Tallinn Black Nights в Естонії у 2017-му році та дві нагороди на кінофестивалі MediaWave в Угорщині у 2018-му році. Також, фільм отримав головні призи в українському конкурсі на фестивалі WIZ-ART 2017 у Львові та на фестивалі «Кіношот» у Черкасах у 2018-му році.

На фестивалі в Естонії журі нагородило фільм із формулюванням: «За сміливу і скандальну режисуру, стильну і змістовну одночасно, що діє на різних рівнях, у тому числі критики суспільства, гендерних ролей і сьогодення пострадянських країн, і застосовує новаторську операторську роботу, що розгортає фільм як емоційний ляпас».

Події фільму розгортаються під час технічної перерви в супермаркеті. Вагітна касирка встигає здійснити чергову крадіжку, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство і знову зайняти своє робоче місце.

Фільм «Технічна перерва» був знятий та представлений на міжнародних фестивалях з допомогою громадського об’єднання «СУК». До об’єднання здебільшого входять молоді українські кінодіячі, згуртовані спільним бажанням створювати та популяризувати українське незалежне кіно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 08:38 :41