Новини » Світ 12 жовтня, 2018, 17:11
Естонія оголосила тендер на придбання протитанкових комплексів на €40 млн

Центр оборонних інвестицій Естонії оголосив тендер на закупівлю не менше 18 протитанкових ракетних комплексів загальною вартістю 40 млн євро.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на ERR.

«Згідно з планом закупівель планується придбати щонайменше 18 протитанкових ракетних комплексів з набоями до них. Постачальник повинен також забезпечити допоміжне обладнання, технічну підтримку та навчання, повідомили представники ECDI (Центр оборонних інвестицій Естонії – ред.)», – йдеться у повідомленні.

Зброя повинна бути серійного виробництва та використовуватися принаймні однією державою-членом НАТО.

«Дальність стрільби протитанкового комплексу має бути не менше 4000 метрів, нова зброя також повинна допускати знищення цілей, що знаходяться за укриттям», – сказав керівник відділу закупівель Центру оборонних інвестицій Естонії Прійт Соосаар.

Орієнтовна вартість угоди, що має включати опцію придбання додаткових одиниць, становить 40 млн євро.

Передбачається, що нова система істотно підвищить протитанковий потенціал піхотних бригад.

Після закупівлі системи надійдуть у протитанкові роти у складі піхотних бригад, де ними будуть вчитися користуватися військовослужбовці строкової служби.

Як зазначає Соосаар підготовка до використання згаданих систем озброєнь дуже швидка, економна та ефективна завдяки сучасному навчально-тренувальному обладнанню.

Нагадаємо, Центр оборонних інвестицій Естонії підписав угоду про купівлю ракет для ПЗРК (переносний зенітний ракетний комплекс) Mistral на суму 50 млн євро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:37 :05