Новини » Економіка 12 жовтня, 2018, 12:01
Британія допоможе Україні у створенні Вищого суду з питань інтелектуальної власності
Фото: zib.com.ua
Фото: zib.com.ua

10 жовтня в Лондоні (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) відбулося засідання Міжнародної консультативної ради (далі – МКР), присвячене створенню та діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні.

Про це повідомив прес-центр судової влади України.

Зокрема, члени МКР висловили свої думки щодо розроблення програми навчання суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності України, обговорили її структуру та процесуальні питання, важливість впровадження різних елементів програми.

Свої міркування щодо розроблення програми навчання суддів з урахуванням попереднього досвіду роботи у галузі з питань права інтелектуальної власності в Україні висловили українські експерти МКР.

Зокрема, Голова ВРП Ігор Бенедисюк презентував місію створення нового органу в судовій системі та звернув увагу на основні виклики, що постають перед Вищим судом з питань інтелектуальної власності в Україні, детально зупинившись на висвітленні критеріїв відбору висококваліфікованих фахівців.

Враховуючи коментарі українських колег, члени МКР зможуть надати конкретні пропозиції щодо побудови програми навчання фахівців новоствореного спеціалізованого суду в Україні.

Захід, організований за ініціативи Проекту технічної допомоги за підтримки Уряду Великої Британії, реалізується Центром вивчення комерційного права Лондонського університету Королеви Марії та фінансується Урядом Сполученого Королівства Великої Британії.

Участь у засіданні взяли члени Уряду Сполученого Королівства та Парламенту, судді та члени британської та міжнародної спільнот правових експертів, партнери провідних лондонських юридичних компаній, фахівці з питань інтелектуальної власності.

Членом української делегації були також Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, заступник Голови Верховного Суду, Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов та ін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:55 :03