За матеріалами журналістського розслідування, викрито заступника голови «Укравтодору»

Служба Безпеки України за матеріалами громадської організації «Антикорупційний блокпост» викрила на привласненні коштів заступника керівника «Укравтодору» Олександра Харченка.

Служба Безпеки України за матеріалами громадської організації «Антикорупційний Блокпост« викрила на привласненні коштів заступника керівника «Укравтодору» Олександра Харченка.

Громадська організація «Антикорупційний Блокпост» спільно з телеканалом ZIK створила спеціальний проект «Битий шлях» про корупцію в Укравтодорі. Зокрема, в журналістському розслідуванні фігурував заступник голови «Укравтодору» Олександр Харченко.

Оперативники спецслужби задокументували, що внаслідок «допомоги» чиновника комерсанти протягом 2017-2018 років перемогли на відкритих торгах з публічних закупівель із розробки проектної документації на загальну суму понад тридцять мільйонів гривень. Встановлено, що посадовець перед призначенням на керівну посаду «Укравтодору» входив до топ-менеджменту цього приватного підприємства.

Нами виявлено, що перед призначенням Олександр Харченко працював заступником керівника з розвитку в ТОВ «Віакон». Компанія займається постачанням габіонів, гофрованих труб та ін. Після призначення Харченка в «Укравтодор», за дивним збігом обставин ТОВ «Віакон» почала вигравати тендери на розробку проектної документації.

Більш детальніше модна ознайомитись в спільному спецпроекті «Антикорупційний Блокпост» і телеканал ZIK «Битий шлях»

 

Нагадаємо, що наша громадська організація робила розслідування про корупцію в «Укравтодорі». Зібрані факти надіслали в СБУ.

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...