Новини » Політика 11 жовтня, 2018, 1:34
Все залежить від рішення депутатів Ради: Рева прокоментував свою можливу відставку
Андрій Рева
Андрій Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що остаточне рішення про його відставку будуть приймати депутати Верховної Ради.

Про це Рева заявив в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Все, що має початок, має і кінець. Рішення в даному випадку приймає політичний орган – ВРУ. На міністрів Кодекс законів про працю не поширюється, нас призначили політичним рішенням, нас звільняють. Буде рішення ВРУ – значить звільнять, не буде рішення – буду працювати до тих пір, коли настануть вибори, а перед новообраною ВРУ Кабінет міністрів складає повноваження сам», – зазначив Рева.

На початку вересня Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на своєму засіданні підтримав проекти постанов парламенту, якими пропонується визнати роботу Міністерства соціальної політики незадовільною і звільнити його голову Андрія Реву.

Андрій Рева народився 7 липня 1966 року. У 2000-2005 роках був начальником управління соціального захисту населення Замостянського районного ради Вінниці. У 2005-2016 роках – заступник вінницького міського голови.

14 квітня 2016 року Верховна Рада відправила у відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, підтримавши на його місце кандидатуру Володимира Гройсмана. В цей же день парламент затвердив новий склад Кабміну, в якому Рева отримав посаду міністра соціальної політики України.

Як повідомлялось раніше, для тих, хто повністю виконує умови пенсійної програми, вік виходу на пенсію не зміниться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:39 :43