Новини » Регіони 11 жовтня, 2018, 14:33
В Ужгороді встановлять камери зовнішнього спостереження на 10 млн грн

Рішення про встановлення у Ужгороді камер зовнішнього спостереження на 10 млн грн прийняли депутати сьогодні під час сесії Ужгородської міської ради.

Обранці затвердили програму «Безпечне місто на 2019-2022 роки». Згідно з  програмою, в місті встановлять камери відеоспостереження на важливих об’єктах. Метою є убезпечення об’єктів захисту та критично важливих об’єктів шляхом зниження ймовірності реалізації загроз природного, техногенного, криміногенного, терористичного й іншого характеру.

Призначенням програми є надання поточної інформації про стан об’єктів захисту службам органів місцевого самоврядування, територіальним органам виконавчої влади, органам внутрішніх справ, адміністраціям. Також на меті – забезпечення інформаційної взаємодії територіальних органів виконавчої влади, органів внутрішніх справ та адміністрацій об’єктів з масовим перебуванням людей і оперативних штабів при виконанні спільних завдань із метою безпеки життєдіяльності населення.

Відеозаписи з камер надаватимуть правоохоронцям. Таким чином в місті прагнуть покращити громадський порядок. Загальний обсяг фінансування на наступні 4 роки передбачили у розмірі 10 млн грн, – інформують в прес-службі Ужгородської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 15:06 :47