Новини » Політика 11 жовтня, 2018, 6:30
«Український політик» Волга відзначився безглуздим спічем на російському ТБ

Політик Василь Волга, який відсидів в Україні за корупційні злочини, на російському ТБ порівняв виступи українців у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із сифілісом.

Ці заяви Волги зробив у прямому ефірі телеканалу «Росія 1», – повідомляє Апостроф.

«У Михайла Булгакова в «Білій гвардії» так прекрасно описаний сифіліс. Так ось, коли державі боляче, то на різного роду публічних майданчиках, як прищики, починають з’являтися такі люди.... Держава вже тріщить, це не поведінка адекватних людей, це прищики, які вказують на сифіліс, яким, на жаль, хворий державний апарат України, на чолі якого стоять психічно хворі люди», – заявив Волга.

«Демонстрував, що він Булгакова читав, але запам’ятав тільки про сифіліс», – іронічно прокоментував висловлювання Волги український політолог Олексій Голобуцький.

«Ясно, що товариш «почесний лівий України» активно натякає на свою корисність Кремлю і сильно хоче заробити копійчину. Але тому, хто примудрився залетіти на нари за «крисятнічетсво» при вкрай лояльному до подібних типів Януковича навряд чи варто на щось розраховувати з жорсткими хлопцями з ФСБ. Чи ризикує знову сісти – і це в кращому для нього випадку», – додав Голобуцький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:52 :08