Новини » Львів 11 жовтня, 2018, 16:14
У Золочеві та шести селах запровадили карантин через сказ лисиці

У Золочеві, 6 населених пунктах п'ятикілометрової карантинної зони та частині мисливських угідь запровадили карантинні обмеження через сказ лисиці.

Таке рішення прийнято на  засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії з питання профілактики сказу та його ліквідації на території Золочівського району, яке провів перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник. Про це ІА ZIK  повідомили у Золочівській райдержадміністрації.

Під час наради було заслухано інформацію заступника начальника Золочівського РУ Держпродспоживслужби у Львівській області Степана Козака та начальника Золочівського міжрайонного відділу ДУ «ЛОЛЦМОЗ України» Ігоря Біласа щодо виявлення захворювання лисиці на сказ у с.Ясенівці та профілактики і ліквідації сказу на території району.

Під час проведення наради проведено обговорення  та вирішено: затвердити план заходів з профілактики та ліквідації сказу серед тварин і гідрофобії людей в с.Ясенівці, населених пунктах 5-кілометрової карантинної зони (м.Золочів, с.Залісся, с.Бонишин, с.Княже, с.Хильчиці, с.Вороняки та частині прилеглих мисливських угідь (ТзОВ МГ «Золота липа» та Золочівська РО УТМР ); накласти карантинні обмеження на село Ясенівці, населені пункти прилягаючої 5-кілометрової зони та частину мисливських угідь і вважати їх неблагополучними по сказу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 11:53 :46