четвер, 11 жовтня, 2018, 9:27 Світ
У Росії нарікають на «русофобську істерію» у ПАРЄ і думають заморозити своє членство
Депутат Державної думи Росії, голова комітету із закордонних справ Леонід Слуцький. Фото: radiosvoboda.org
Депутат Державної думи Росії, голова комітету із закордонних справ Леонід Слуцький. Фото: radiosvoboda.org

Голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леонід Слуцький вважає, що Росії, можливо, варто задуматися про заморожування членства в Раді Європи, не чекаючи ініціювання процедури виключення.

Про це повідомляє ТАСС.

«Сьогоднішня деструктивність організації та її інститутів, в першу чергу ПАРЄ, говорить про те, що, можливо, нам варто самим подумати про призупинення або припинення членства Росії в Раді Європи, не чекаючи, поки якісь антиросійські «ухарі» почнуть процедуру виключення», – заявив Слуцький.

«Це типова для Ради Європи гра на випередження у вельми неджентльменській ситуації. Він робить такі заяви як генсек, загнаний в кут. Він – людина не проросійська і не антиросійська. Він – головний чиновник в Раді Європи, якій просто не вистачає фінансових коштів», – зазначив Слуцький.

За його словами, в Росії втомилися від «нескінченної русофобської істерії, дискримінації і подвійних стандартів у ПАРЄ».

«Чотирирічна криза у відносинах з асамблеєю породила ситуацію, коли делегація країни, яка була багато років одним із основних платників РЄ, не бере участі у виборах суддів ЄСПЛ і верховного комісара Ради Європи з прав людини. Відповідно, наша співпраця з цими інститутами Ради Європи стає все менш і менш легітимною», – нагадав він.

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд 10 жовтня заявив, що якщо Росія не відновить платежі у бюджет Ради Європи у 2019 році, її участь в статутних органах буде припинена.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 04:16 :34