четвер, 11 жовтня, 2018, 13:35 Львів
У Львові відкриють тренінговий центр для психіатрів, психотерапевтів, сімейних лікарів

Cьогодні, 11 жовтня, у Львові відбулося підписання меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між КЗ ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня», Львівським національним медичним університетом ім. Д.Галицького, департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА та Українським Католицьким Університетом, що передбачає створення тренінгового центру з навчання психіатрів, психотерапевтів, психологів, сімейних лікарів.

«Т.в.о.заступника директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько, в.о.генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдан Чечотка, ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академік НАМН України, доктор фармацевтичних наук, професор Борис Зіменковський та перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко підписали меморандум про співпрацю. Підписання Меморандуму свідчить про зацікавлення у розвитку психіатричної служби та в подальшій співпраці між структурами. Така співпраця сприятиме більш ефективній координації діяльності у наданні медичної допомоги. Саме тому, підтримка у створенні Центру є вкрай важлива для досягнення позитивних результатів», – повідомила прес-служба департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

«Передбачається три види навчань: на базі самого тренінгового центру, який облаштований у психіатричній лікарні; виїзні тренінги; проведення вебінарів через Інтернет. Приміщення відремонтовано, є вже обладнання, головне зараз наситити програму навчань ефективними методиками, щоб чітко пояснити лікарям, як правильно себе вести на первинній ланці медичної допомоги з хронічними хворими, які потребують підтримуючої терапії, а також як на ранній стадії розпізнати захворювання», – сказав виконувач обов’язків генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдан Чечотка у коментарі IA ZIK.

Він зазначив, що очікують відкриття тренінгового центру вже на початку листопада.

Нагадаємо, учора, 10 жовтня з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я у Львівській обласній психіатричній лікарні провели день відкритих дверей. Для пацієнтів влаштували гостину, а також репрезентували виставку їхніх мистецьких робіт. Окрім того, було представлено проект нового приймального відділення європейського зразка, яке планують відкрити у лікарні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 03:47 :48