Новини » Львів 11 жовтня, 2018, 10:38
У Львові митці Леся Квик та Олекса Мисько запрошують на відкриття салонної експозиції
facebook.com/lesia.kvyk
facebook.com/lesia.kvyk

У п’ятницю, 12 жовтня, о 17:00 у «Арт + декори», що на вул. Руська, 12 відбудеться відкриття салонної експозиції Лесі Квик та Олекси Мисько.

Роботи львівської художниці Лесі Квик такі ж самобутні, як і сама авторка. Вона живе як малює, і малює як живе, роздаровуючи у своїх творах позитивну енергетику добра і любові. Бо таке в художниці рідкісне вміння бачити позитив у всьому, що її оточує – природі, людях, речах. Найбільше вона цінує щирість і справжність – як у мистецтві, так і в людях. Леся Квик крім того, що пише картини – живописні, графічні, – і експонує їх час від часу на різних виставках, також займається графічним дизайном книжок, за що вже отримала кілька нагород.

Стопами матері пішов і син – Олекса Мисько, який творить ювелірні прикраси та маленькі картини у техніці гарячої емалі. Персональні виставки почав проводити ще з 2004 року.

Сімейний тандем двох митців, які люблять свою справу, не залишить байдужим нікого. Тож вони щиро запрошують всі охочих завершити робочий тиждень відпочинком серед мистецтва.

Більше про Лесю Квик можна дізнатися з її інтерв’ю на ІА ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:23 :17