четвер, 11 жовтня, 2018, 12:55 Суспільство
Творець Android розробляє смартфон, який би сам відповідав на листи
Essential Phone. Фото: wikipedia.org
Essential Phone. Фото: wikipedia.org

Заснована творцем Android Енді Рубіним фірма Essential зайнята розробкою смартфона з інноваційним інтерфейсом і підтримкою штучного інтелекту.

Пристрій, який все ще перебуває в розробці, має відповідати на повідомлення й електронні листи від імені користувача, посилаючись на The Verge передає «Новое время».

Зазначається, що новий гаджет призначений для «звільнення користувачів від їх телефонів». Він отримає невеликий екран і буде контролюватися в основному за допомогою голосових команд, у той час як вбудований штучний інтелект імітуватиме власника, автоматично реагуючи на повідомлення електронної пошти та текстові повідомлення, наприклад – на прийом замовлень.

У Essential хочуть, щоб пристрій був здатний самостійно відповідати на листи і повідомлення, призначати зустрічі тощо. Проте, не ясно, чим смартфон буде керуватися в кожному конкретному випадку.

Засновник і глава Essential Products Енді Рубін в інтерв’ю Bloomberg в минулому році виклав свою мрію про телефон, який є «віртуальною версією вас». Цей продукт, сказав Рубін, дозволить комусь забути про постійне використання смартфонів.

«Ви можна насолоджуватися життям, коли вечеряєте, не торкаючись свого телефону, і ви можете довіряти своєму телефону, щоб він робив щось від вашого імені», – сказав тоді Рубін.

Судячи з усього, Essential вклала всі сили в розробку нового смартфона. Всі інші проекти, включаючи друге покоління Essential Phone і «розумну» колонку, були згорнуті, оскільки вони мало відрізнялися від тих, що вже пропонує ринок. Перший прототип пристрою буде готовий уже до кінця року, а покажуть його на виставці CES 2019, яка відбудеться в січні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 20:22 :54