Новини » Події

САП почала кримінальне провадження проти двох депутатів, – ЗМІ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала кримінальне провадження проти нардепа Валерія Дубіля і депутата Чернігівської облради Олега Авер’янова.

Про це заявив адвокат Сергій Панасюк, передає «Кореспондент».

За його інформацією, депутатів підозрюють у скоєнні шахрайських дій, незаконному заволодінні майном підприємств (рейдерство), декларуванні недостовірної інформації та незаконному збагаченні.

Зазначається, що кримінальне провадження було зареєстроване у відповідь на заяву бізнесмена Олександра Головача, інтереси якого представляє адвокат. За словами Панасюка, його клієнт протягом декількох років вів спільний агробізнес з Дубілем і Авер’яновим у Чернігівській області, а депутати з метою інвестування в цей проект позичали в Олександра Головача гроші.

<nbsp;>
;>

«Загальна сума позичених коштів становить 2 млн 265 тисяч доларів США. Однак депутати не вносили ці фінансові зобов’язання у свої електронні декларації, чим порушили, зокрема, антикорупційне законодавство», – сказав адвокат.

Окрім того, заявив Панасюк, у 2018 році 75% частки в статутному капіталі юросіб агрохолдингу, що належить Головачу, незаконно опинилися у власності депутатів.

«У липні за підробленими протоколами нотаріус і державні реєстратори внесли зміни в склади засновників компанії Промбудінновація, агрогосподарств Богданівське, Оріон-СКТ і Прилуцьке, а також замінили директорів. Таким чином, Олександр Головач позбувся не тільки агроактивів, але й позичених Дубілю і Авер’янову грошей», – підкреслив Сергій Панасюк.

Проведення досудового розслідування, за словами адвоката, зрештою, було доручене детективам НАБУ.

Loading...