четвер, 11 жовтня, 2018, 5:29 Політика
Російська делегація не зможе повернутися в ПАРЄ до 2020 року, – Логвинський
ПАРЄ. Фото: EPA-EFE/PATRICK SEEGER
ПАРЄ. Фото: EPA-EFE/PATRICK SEEGER

Делегація може повернутися в Парламентську асамблею Ради Європи тільки в січні, тому що до останнього тижня січня потрібно подати документи про ратифікацію повноважень.

Про це заявив народний депутат і представник української делегації в ПАРЄ Георгій Логвинський в ефірі «112 Україна».

«Росія вже двічі ганьбилася, вона поставила вимоги – або зняти санкції взагалі, або зробити їх таким чином, щоб фактично було зрозуміло, що їх застосувати неможливо. Саме цей план і виконувався», – сказав Логвинський.

Наступний можливий розгляд резолюції щодо повернення делегації може пройти в січні, після дедлайну подачі документів. Відповідно, до 2020 року Росія не буде мати можливості подати ці документи за новою процедурою.

Вчора в ПАРЄ не прийняли проект резолюції щодо скасування обмежень проти російської делегації. Його повернули в комітет.

У 2014 році російська делегація в складі ПАРЄ була позбавлена цілого ряду повноважень, в тому числі права голосу, через анексію Криму і агресію в Донецькій і Луганській областях. Тоді російська делегація припинила свою роботу у складі асамблеї в знак протесту. Москва відреагувала заявою про те, що чинний регламент ПАРЄ ущемляє інтереси делегацій окремих країн і дозволяє іншим приймати дискримінаційні рішення – наприклад, позбавляти права голосу, відстороняти від участі в керівних органах асамблеї і різних моніторингових місіях, як це було з російською делегацією.

Як повідомлялось раніше, Логвинськийзаявив, що Росія зазнала шалених поразок у ПАРЄ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 16:23 :46