четвер, 11 жовтня, 2018, 22:16 Суспільство
Продюсер Ягольник: Росія використовує музику як технологію гібридної війни
ZIK
ZIK

Росія і Кремль дуже добре розуміють, що українці – музична нація і через пісню хочуть наблизити нас до себе. Ставлення українців до Кремля змінюється, коли всі бачать, як Лорак отримує самовари-грамофони. Це нова технологія гібридної війни, якою Росія воює проти нас.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив продюсер, композитор, драматург Олександр Ягольник.

«Росія і Кремль дуже добре розуміють, що українці дуже музична нація і через пісню можна залізти в мозок людини. Росія хоче через музику нас наблизити до себе. Ставлення українців до Кремля змінюється, коли всі бачать, як Лорак отримує самовари-грамофони. Це нова технологія гібридної війни, якою Росія воює проти нас. Вона вивчається військовими академіями як елемент гібридної війни нового формату», – зазначив продюсер.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що незважаючи на будь-які заборони в інтернеті, виконавці будуть у вільному доступі, і хто захоче, той буде слухати, пан Ягольник сказав, що це не важливо, ми як нація маємо відчувати гідність, говорячи не тільки про революцію.

«Ми маємо відчувати, що в нас є честь і гідність зараз, коли ми воюємо. Це треба робити і показувати нації, що ми воюємо», – відповів Ягольник.

За його словами, тільки за часи війни виникло стільки військових пісень, які ми не чуємо по радіо і телебаченню, їх немає в ефірі, тому що ефір контролюється тими людьми, які пов'язані бізнесом із Москвою.

«Я хочу нагадати, що у всесвітній пісенній бібліотеці ЮНЕСКО українські пісні займають перше місце, їх 13 тисяч. На другому місці йдуть італійці, у них – 6,5 тисячі народних пісень. У нас за час війни музиканти створили стільки музичного матеріалу! Про це всі мовчать, а про це треба говорити», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що у Верховній Раді пропонують позбавити цілу низку українських і російських діячів культури звання «народний артист України». Відповідний законопроект №9156 про застосування персональних санкцій було зареєстровано групою народних депутатів на чолі з Євгеном Рибчинським. У документі пропонують позбавити звання «народних» українських артистів Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу і Віталія Козловського, а також росіян – Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова та режисера Володимира Бортка. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 20:29 :31