Не чекати, а робити! Українці такі ж, як французи, німці та японці
Юрій Михальчишин
народний депутат України VII скликання,
кандидат політичних наук (2009 р.), радник голови СБУ (2015-2016 рр.)

Значно ширшим компонентом гібридної агресії, аніж війна інформаційна, є війна консцієнтальна – її об’єктом є свідомість. А результатом – руйнування комунікативних навичок, невміння організувати свій час, цілі, часта зміна малореалістичних планів, зниження всіх механізмів саморегулювання (прогнозування, контроль, оцінка результатів, моделювання подій).

– Дали?

– Дали!

– Точно дали?

– Ну, не дали, але точно скоро дадуть!

Останні 5 років українське суспільство живе в постійному очікуванні того, що якийсь «чарівник в блакитному вертольоті» постійно має нам щось «дати».

Безвіз.

Кредит МВФ.

«Джавеліни».

Томос.

Потім хитромудрі залаштункові ляльководи, які це все задумують, та найняті за гроші дешеві й дорогі медіа-блазні, що це реалізовують, патякають щось про «патерналізм» українців. А спробуйте уявити собі китайців, що чекають на томос, американців, що чекають на кредит МВФ, німців, що чекають на «Джавеліни» та французів, що чекають на безвіз. Нереально? Отож. Але вони такі самі люди, як і ми. І всього досягли важкою працею та здобуванням нових знань, мотивовані ідеєю дати собі раду в світі, щоб захистити своє буття та майбуття. Це і є націоналізм.

А ще є здоровий глузд та критичне мислення.

Які нагадають нам, що скоро при таких цінах на пальне та організації транспорту навіть у Брюховичі доїхати то вже буде проблемою, що українські заробітчани щороку присилають додому вдесятеро більше, аніж з панського плеча обіцяє МВФ, що є вітчизняні протитанкові ракети «Стугна», і що Київ мав цей самий томос ледве не тисячу років тому.

Варто про це тільки згадати.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 07:25 :04