Новини » Суспільство 11 жовтня, 2018, 13:09
Нацрада позапланово перевірить NewsOne
Фото: dw.com
Фото: dw.com

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ «Новини 24 години») через неподання інформації про зміни в структурі власності.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 11 жовтня, повідомляє Укрінформ.

«Моніторингом зафіксовано поширення інформації щодо змін у структурі власності телекомпанії. На сайті було розміщено інформацію, що телеканал NewsOne змінив управлінця, що Євген Мураєв як власник підприємства передає управління 100% акцій відомому українському юристу Андрію Портнову», – сказав голова Нацради Юрій Артеменко.

Член Нацради Сергій Костинський уточнив, що ліцензіат не подав інформації про зміни в структурі власності упродовж 30 днів, як це передбачено законом, тому регуляторний орган уповноважений призначити його позапланову перевірку.

«Окремо ми також зафіксували інформацію, де пан Портнов підтверджує інформацію, що він є фактично кінцевим бенефеціаром цього телеканалу. І оскільки жодних заяв про зміну в структурі власності не надходить, у нас є повноваження призначити позапланову перевірку. Ми хочемо з’ясувати обставини: що відбулося, і ми діємо відповідно до норм чинного законодавства», – зазначив Костинський.

Нагадаємо, наприкінці серпня колишній заступник глави адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління на три роки телеканал NewsOne. На початку жовтня народний депутат і колишній власник NewsOne Євген Мураєв повідомив, що новим власником корпоративних прав телеканалу став народний депутат від «Опозиційного блоку» Тарас Козак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:13 :12