Новини » Регіони 11 жовтня, 2018, 16:50
На продовження ремонту дороги на Прикарпатті Кабмін виділив гроші

Кабінет міністрів України затвердив постанову, якою передбачено кошти на продовження ремонту дороги Р-62 «Криворівня-Чернівці» в Косівському районі на Прикарпатті. Саме ремонт цієї дороги вимагали місцеві мешканці, перекривши її у вівторок.

 Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

Як повідомляла IA ZIK,  відбулася зустріч керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія, заступника начальника Служби автомобільних доріг області Юрія Чорнописького, голови районної державної адміністрації Віталія Кічеряка, голови районної ради Павла Ванджурака з протестувальниками, які перекрили дорогу загального користування державного значення Р-62 Криворівня-Чернівці в селі Малий Рожин. Чиновники запевнили, що попросили у Кабміну 10 мільйонів гривень на продовження ремонту.

Минулого місяця селяни вже перекривали цю дорогу. Люди вимагають відремонтувати ще 3,2 кілометра покриття біля їхнього села, яке ще у 2008 році було зруйноване повінню.

У 2017 році на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області за кошти Державного бюджету відремонтовано 4,8 км дороги Р-62 на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей на суму 31,9 млн грн у Косівському районі і 5 км на суму 36,5 млн грн у Верховинському районі.

У відповідності до прийнятої Кабміном постанови від 10 жовтня, підрядне підприємство у жовтні 2018 року продовжить ремонт дороги Р62 «Криворівня-Чернівці».

Також Службою автомобільних доріг в області підготовлено пропозиції до Укравтодору внести в план ремонту доріг України на 2019 рік завершення ремонту дороги Р-62 «Криворівня-Чернівці» у Косівському та Верховинському районах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:43 :23