четвер, 11 жовтня, 2018, 2:31 Події
На Донбасі готують «партизан», якщо увійде Україна, – колишній заручник бойовиків

Відомий український вчений-релігієзнавець з Донецька, колишній заручник бойовиків «ДНР» Ігор Козловський, за свободу якої Україна боролася майже два роки, розповів про головну проблему того, що відбувається на Донбасі, особливості регіону і тому, як Україні вийти з конфлікту.

Козловський вважає, що конфлікт на Донбасі можна погасити на військовому рівні, але на рівні конфронтації так просто не вийде, – повідомляє segodnya.ua.

фото И.Козловский/Facebook

«Ми можемо ввести міжнародні миротворчі сили, але це буде заморожування конфлікту, а не кінець конфронтації», – зазначив він в інтерв’ю «Народної правди».

Крім того, за його словами, регіон переповнений зброєю, там є цілі проекти з підготовки «партизанського руху» на випадок, якщо увійде Україна.

«Навіть якщо ми оголосимо «обнулення», силові структури в це не повірять. Вони не випустять з рук зброю», – сказав учений.

«До того ж, вони наприймали масу «актів», які не базуються на українському законодавстві. Якщо ми говоримо про єдину територію, ці» акти «необхідно скасувати. Далі: було масове переслідування інакомислячих, я сидів з «політичними» в цих підвалах, в камерах. Їх переслідували на підставі тих нових «законодавчих актів». Для України ці акти ніякого значення не мають, але людям від цього не легше, вони фактично репресовані. Що робити з ними? Це метастази, дуже глибоко проросли. І ні в яке «обнулення» ніхто не повірить», – резюмує овал він.

Раніше звільнений з полону так званої «ДНР» донецький вчений-релігієзнавець Ігор Козловський назвав ситуацію в Донецьку «міксом» з різних років тоталітарного режиму. Козловський зазначив, що жителі непідконтрольною території мають різні погляди на те, що відбувається, але бояться відкрито висловлювати свою позицію.

Нагадаємо, відомий вчений-релігієзнавець, донеччанин Ігор Козловський не приховував свою проукраїнську позицію. За це два роки провів в застінках Донецького СІЗО. Його звільнили напередодні Нового року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 20:22 :51