Новини » Київ 11 жовтня, 2018, 15:15
Кличко: Ми не допустимо руйнації історичних знахідок на Поштовій площі – там буде створено музей
Міський голова Києва Віталій Кличко під час засідання Київради. Фото: Andrii Skakodub
Міський голова Києва Віталій Кличко під час засідання Київради. Фото: Andrii Skakodub

Питання щодо облаштування музейного простору на Поштовій площі у столиці вирішене, Київрада ухвалила відповідне рішення, і до створення музею долучилося Міністерство культури України.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив під час засідання Київради, на якому обговорювали проект рішення щодо розірвання договору з інвестором, інформує портал kiev.klichko.

«Музей там буде – це однозначно! Ми обговорюємо, як його зробити та як убезпечити і всю конструкцію, і подальшу роботу археологів. Бо ми можемо, звичайно, в політичному пориві розірвати угоду, а що потім робити?! Поки будемо судитися з інвестором, бо доведеться повертати йому вкладені кошти, – на Поштовій все так і стоятиме. А хто візьме на себе відповідальність за знахідки, які в цей час руйнуватимуться і за безпечність конструкції та перебування людей на самій площі?» – акцентував Віталій Кличко.

Міський голова Києва розповів, що до роботи зі створення музейного простору долучилося Міністерство культури.

«У Мінкульті вже відбулося кілька засідань і зустрічей з цього приводу. І хочу відзначити, що я теж зустрічався з усіма сторонами. Пропоную розглянути не тільки рішення, а відповідально поставитися і обговорити всю ситуацію. На сьогодні інвестор готовий представити план і укріплення, розроблений згідно з думками археологів і громадськості. І надати гарантії щодо забезпечення площ під музейний простір. Пропоную заслухати скориговані плани, згідно з якими інвестор готовий внести корективи в угоду щодо своїх зобов’язань. Він це заявив в Мінкульті під стенограму. І поставитися до питання серйозно і практично, а не виходячи з політичної кон’юнктури», – звернувся до депутатів Віталій Кличко.

Депутати Київради заслухали представника інвестора та його пропозиції щодо коригування документації і зобов’язань перед містом і громадою. Депутати підтримали у першому читанні проект рішення про припинення договору з інвестором.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 03:27 :58