четвер, 11 жовтня, 2018, 12:19 Львів
«Кінопалац Копернік – всьо»? У міськраді Львова прокоментували ситуацію
Кінотеатр «Кінопалац Копернік» у Львові. Фото: facebook.com/imagdysz
Кінотеатр «Кінопалац Копернік» у Львові. Фото: facebook.com/imagdysz

Читачів соцмереж здивувало припинення роботи одного із найдавніших кінотеатрів Львова – «Кінопалац Копернік», що на вул. Коперника у центрі міста.

Про це інформує IA ZIK.

Екс-начальниця управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш у Фейсбуці зазначила: «Кінотеатр існував тут з 1912 року. Без перерви. Не закрила його ані Перша світова, ані Друга світова. Схоже, що закриємо ми».

«Копернік – всьо?», – пише дописувачка Оксана Васьків.

У відгуках львів’яни висловлюють обурення закриттям кінотеатру, припускаючи, що на його місці з’явиться ще одна кав’ярня, «бордель» чи стріп-рум.

Начальник управління комунальної власності Львівської міськради Інна Свистун у коментарі IA ZIK запевнила, що нічого не знає про закриття кінотеатру. Вона пояснила: міська рада судиться з орендарем приміщення про збільшення орендної плати.

«Це комунальне приміщення, яке у 2001 році було надано в оренду на довгий термін – 20 років. На сьогодні орендна плата, яку сплачує кінотеатр місту, становить 7 грн 30 коп. за метр квадратний.

Зважаючи, що орендна плата є дуже низькою, управління комунальної власності подало позов з пропозицією внести зміни у розмір орендної плати, який був би більш адекватним на сьогодні за розцінками орендної плати. Що таке 7 грн за метр квадратний у центрі міста на вул. Коперника?! Тому ми змушені подавати такі позови про внесення змін до договору оренди. Суд ще триває», – повідомила посадовець.

З її слів, не йдеться про виселення кінотеатру з цього приміщення.

«Це неправильно так говорити і в нас немає таких намірів. Позовні вимоги таким чином не сформульовані. У разі, коли місто забирає приміщення, ми подаємо позов про вивільнення, розірвання договору. У нас політика до орендарів дуже проста. У разі, якщо орендна плата низька, пропонуємо внести зміни. Є методика оцінки, яку орендну ставку застосовувати у тому чи іншому випадку», – додала І.Свистун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 22:53 :50