Новини » Регіони 11 жовтня, 2018, 13:11
Івано-Франківська та Кіровоградська обласні ради підписали меморандум про співпрацю

Керівники вищих представницьких органів влади Прикарпаття та Кіровоградщини підписали меморандум про міжрегіональну співпрацю між Івано-Франківською обласною радою та Кіровоградською обласною радою. Документом передбачено створення сприятливих умов для розвитку співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах.

Про це сьогодні, 11 жовтня, IA ZIK повідомили в прес-службі облради.

Після підписання меморандуму в Івано-Франківській обласній раді відбулося спільне засідання комісій Івано-Франківської і Кіровоградської обласних рад з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Участь у роботі спільного засідання взяли  голова Івано-Франківської облради Олександр Сич та голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко.

Під час спільного засідання постійних комісій її члени обговорили розвиток системи екстреної медичної допомоги і стан реформування первинної медичної допомоги на Прикарпатті та Кіровоградщині.

Окрім цього, членів делегації було поінформовано про організацію надання паліативної та хоспісної допомоги в Івано-Франківській області та про роботу комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:02 :12