Новини » Суспільство 11 жовтня, 2018, 2:16
Гонконг оголосив незаконними електронні цигарки

Гонконг приєднався до 27 держав, де тепер не можна палити електронні цигарки

Про це повідомляє segodnya.ua.

Результат пошуку зображень за запитом "фото  електронні цигарки"

На підставі висновків Міжнародної організації охорони здоров’я влада спеціального адміністративного району Китаю ввела заборону на ряд тютюнових новинок, включаючи електронні пристрої, що працюють за принципом бездимного куріння, і трав’яні цигарки.

Про відповідне рішення оголосила адміністративний секретар (керівник) Гонконгу 10 жовтня Керрі Лам Чен Ютно.

Дане рішення можна назвати досить раптовим, оскільки перед цим керівництво регіону планувало тільки заборонити продаж електронних цигарок неповнолітнім.

Нагадаємо, що в минулому році Ватикан став першою країною, в якій заборонили продаж сигарет і тютюну в магазинах безмитної торгівлі та супермаркетах.

Крім того, цієї весни Вищий адміністративний суд Греції ухвалив рішення про те, що електронні сигарети повинні мати ті ж юридичні обмеження, що і традиційні, коли мова йде про заборону куріння в громадських місцях і рекламу.

Також ми писали про дослідження, згідно з результатами якого «вейпінг» призводить до підвищення вмісту в слині формальдегіду, акролеїну і метилгліоксалю – речовин, які потенційно можуть пошкоджувати ДНК і тим самим викликати ракові захворювання.

Як повідомлялось раніше, електронні сигарети знищують клітини легенів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:49 :26