Новини » Регіони

Фахова майстерня з територіального розвитку триває на Закарпатті

Фахова майстерня стартувала сьогодні і триватиме один день. Мета зустрічі, до якої запрошено голів місцевих рад та депутатського корпусу – підвищення якості життя людини шляхом створення ефективної системи управління і забезпечення сталого територіального розвитку.

Зустріч проходить в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Організатори – Українська асоціація районних та обласних рад – Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України за фінансової підтримки USAID.

ПУЛЬС проведе такі навчання у 23 регіонах України. Після досліджень потреб будуть розроблені навчальні програми за різними напрямками.

Фахові майстерні працюють у формі живого діалогу, у ході якого організатори можуть презентувати тему, після чого учасники обмінювалися враженнями і думками з цього приводу. Крім того експерти також роз’яснюють законодавство, а також механізми його реалізації на практиці. Обговорюють і особливості міжбюджетних відносин, питання розподілу субвенцій у об’єднаних територіальних громадах та наповнюваності місцевих бюджетів, – повідомляють в прес-службі Закарпатської обласної ради.Loading...